Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība

SIA ERVITEX

SIA ERVITEX kopš 1998. gada veiksmīgi darbojas kā viens no vadošajiem reklāmas un korporatīvo apģērbu un aksesuāru vairumtirgotājiem Latvijā, saviem klientiem piedāvājot dažāda veida tekstilizstrādājumus un apdrukas servisu vienuviet, apkalpojot pasūtījumus no nelielām tirāžām līdz rūpnieciskiem apmēriem. Plašākajā klāstā vairumā tiek piedāvāti vīriešu/sieviešu/bērnu T-krekli, polo krekli, sporta krekli, blūzes, pletkrekli, flīša jakas, adītas jakas, džemperi, kapučjakas, vestes, virsjakas, darba apģērbi un apavi, dažāda veida aksesuāri - cepures , cimdi, šalles, lakati, somas, auduma maisiņi, kā arī prezentreklāmas priekšmeti un biznesa dāvanas, t-kreklu un citu tekstilizstrādājumu apdruka. Visas mūsu piedāvātās preces ir paredzētas tālākai apstrādei – apdrukai un izšūšanai. Regulāras un tiešas piegādes no ražotāju noliktavām un savas noliktavas uzturēšana, nodrošina gan pasūtījumu izpildi maksimāli īsā laikā, gan konkurētspējīgas cenas.


Mūsu klienti ir dažādu nozaru uzņēmumi, sabiedriskas organizācijas, biedrības, Latvijas augstskolas un skolas, kā arī dažāda veida reklāmas, mediju, pasākumu aģentūras, kā arī starptautiski uzņēmumi. Piedāvātā produkcija var kalpot dažādiem mērķiem. Tā var tikt izmantota uzņēmuma tēla un kultūras veidošanai, kalpot kā kvalitatīvs darba apģērbs, to var izmantot gan ikdienai, gan aktīvai atpūtai, būt kā vienotības elements dažādos pasākumos vai vienkārši pasniegta kā dāvana.


Lai būtu nozares līderis, uzņēmums seko līdzi izmaiņām arī apdrukas un izšūšanas tehnoloģiju attīstībā. SIA ERVITEX ir vairākas apdrukas līnijas, piedāvājot dažādas personalizēšanas iespējas kā sietspiedi, termodruku, digitālo druku, sublimāciju, ploterdruku un izšūšanu, tāpēc uzņēmumam ir iespēja izpildīt liela apjoma pasūtījumus īsā laika periodā.
Plašajā paraugu zāle klientiem ir iespēja gan konsultēties ar projektu vadītājām, gan apskatīt un saņemt preces pielaikošanai. Piedāvājot augstu produktu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, tiek veicināta klientu lojalitāte, kas dod iespēju uzturēt ilgstošas un veiksmīgas attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem.