Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība

TERMODRUKA

ERVITEX piedāvā termodrukas pakalpojumus, kuros ietilpst dažādu tekstilmateriālu apdruka. Termodrukas pamatā ir logo izgriešana no plēves, kas pēc tam ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Atkarībā no nepieciešamā dizaina tiek izvēlēta piemērotākā no divu veidu termodrukām: vienkrāsu vai daudzkrāsu.

Vienkrāsu termoapdrukai ir paredzētas īpašas tekstila plēves, kas ir ļoti noturīgas, nemaina krāsu, izskatu un noturību mazgāšanas procesā. Iespējama ir individuālu tekstu, numuru, grafisko zīmējumu uzdruka pat vienā eksemplārā. Auduma apdruka ar šo veidu ir izdevīga, ja nepieciešams apdrukāt nelielu skaitu, atšķirīgu zīmējumu vai tekstu materiālus. Termoplēves ir noteiktās krāsās, pēc Pantone numuriem - piedāvāto krāsu klāstu var skatīt ŠEIT. Process: fails tiek sagatavots vektorgrafikā. Krasu laukumi, kam ir konkrētas robežas tiek izgrieztas pa kontūru no nepieciešamās plēves ar plotera palīdzību. Šādā tehnikā iespējams izgriezt pat 0,5mm plānu līniju. Tad tiek noņemta liekā plēve, atstājot tikai izgrieztos objektus. Plēve tiek likta uz auduma un ar karstas preses palīdzību, plēve tiek uzspiesta uz auduma.

Daudzkrāsu termoapdruka (fotodruka) pieļauj krāsu pārejas dizainā, kā arī plašu krāsu skaitu. Apdruka tiek veikta ar digitālās drukas palīdzību: sākumā izvēlēto dizainu izdrukā uz baltas, speciāli apdrukājamas termoplēves, tad, tā pat kā vienkrāsu plēves, dizains tiek izgriezts pa iezīmētu kontūru, noņemta liekā, apkārtējā plēve un ar termopreses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Šī tehnoloģija nav piemērota dizainiem, kas ietver sevī daudzas atsevišķas sīkas, smalkas detaļas.

Sūti savu pieprasījumu mums. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko veidu, kā realizēt vēlamo ideju. (Vēlams pievienot logo, norādīt apdrukas izmērus, nosaukt tekstiliztrādājuma veidu un skaitu).

MATERIĀLS

Šī tehnika piemērota gludiem tekstila materiāliem - kokvilnai, linam, poliesteram, atlasam. Nav piemērota materiāliem, kas nepanes lielu karstumu - neilonam, kā arī audumiem ar lielu reljefu – flīsim, frotē, džutai. Nav piemērota materiāliem, kas apstrādāti ar ūdensatgrūdošu pārklājumu. Nav ieteicams drukāt pāri vīlēm, šuvēm.

KRĀSAS

Vienkrāsu termodrukā tiek pielietotas speciālu toņu plēves. (piedāvātais krāsu iespējas ir ierobežotas). Logotipu var kombinēt no 1-3 krāsām. Papildus iespēja izvēlēties spīdīgas, zelta, sudraba plēves, kā arī atstarojošo plēvi. Daudzkrāsu termodrukā tiek izmantota digitālais printeris, kur tiek drukāts CMYK krāsu gammā.

DAUDZUMS

Gan vienkrāsu gan daudzkrāsu termodrukā tiek drukāts nelielā daudzumā (1-30 gab).

CENA

Cena veidojas no apdrukas lieluma pēc cm2. Vienkrāsu apdrukai cena var sadārdzināties, ja ir jākombinē vairāku toņu plēves (par katru krāsu tiek atsevišķi rēķināta cena). Cena ir dārgāka arī tad, ja izvēlas zelta, sudraba vai atstarojošo termoplēvi. Daudzkrāsu termodrukai cena atkarīga tikai no apdrukas lieluma pēc cm2.

NOTURĪBA

Vienkrāsu termodrukai ir laba noturība, ja to pareizi mazgā (līdz 40 grādu temp.). Plēves krāsa ir noturīga – tā neizbalē un nemaina toni, tomēr pēc ilgstošas mazgāšanas termoplēvei var atlīmēties stūrīši, maliņas. Daudzkrāsu termodrukai pēc ilgstošas mazgāšanas krāsa var izbalēt un kļūt nobružāta.

Cart

Sunday, 19 March 2017

Paraugi

Sunday, 19 March 2017